خدمات مشاوره ای مهندسی

خدمات مشاوره ای مهندسیReviewed by Digiadmin on Aug 1Rating:

۱-  طراحی دستگاه و مجموعه ها:

 

گروه صنعتی دیجی قطعه با بهره بردن از تجریبات و توان مهندسان با تجربه خود اتقدام به طراحی و آنالیز سازه ها و قطعات و مجموعه های گوناگون نموده است. این خدمات شامل طراحی مفهومی (conceptual design) و ارائه راه حل های کلی، ارائه طراحی جزئی (detail design) و ارائه نقشه های ساخت بصورت مجومعه ای و جداگانه برای ساخت هر قطعه و جز و همچنین مونتاژ قطعات است. این خدمات بر اساس تجربه و دانش فنی و مهندسی ارائه می شود.

 

photo_2017-07-25_12-36-31

 

 

photo_2017-07-25_10-03-55

 

 

۲- تحلیل های فنی مهندسی -ارائه راهکارهای بهینه سازی سازه ها:

این شرکت با استفاده از تسلط مهندسان و کارشناسان خود بر نرم افزارهای روز دنیا قادر به انجام تحیل های مهندسی، شناسایی نقاط ضعف و قوت سازه و شناسایی انواع بارگزاری های سازه ای است، همچنین با پیاده سازی انواع تحلیل ها و محاسبات مورد نیاز در هر بخش قادر به ارائه راهکارهای مورد نیاز برای اصلاحات مورد نیاز می باشد. ارائه انواع تحلیل های استاتیکی، دینامیکی و تحلیل خستگی سازه ها و دستگاه ها از جمله خدمات قابل ارائه این شرکت می باشد.

photo_2017-07-25_12-43-57photo_2017-07-25_12-44-00

تحلیل تنش، تحلیل استقامت سازه در انواع بارگزاری ها:

photo_2017-07-25_10-04-00

 

لازم به ذکر است با پیشرفتعلوم مهندسی و با پیشرفت سطح علمی کشور بهتر است انواع سازه هایی که در حال طراحی هستند به دقت مورد تحلیل از جنبه های مختلف قرار بگیرند تا کارایی، استقامت، عملکرد صحیح و سایر موارد هر مجموعه ای به دقت مورد بررسی قرار بگیرد.

 

۳-مشاوره در زمینه تامین مواد

در بسیاری از قطعات و مجموعه های شناخت مواد مورد استفاده و انتخاب جنس متریال از اهمیت فراوانی برخوردار است زیرا به دلیل کاربردهای متفاوتی که هر قطعه می تواند داشته باشد جنس مورد نیاز برای آن نیز باید متفاونت باشد. یکی از خدمات ما ارائه مشاوره در زمینه انتخاب نوع متریال است.

 

یکی از توانمندی های شرکت فنی مهندسی قطعه سازان با نام تجاری “دیجی قطعه”  ارائه انواع خدمات فنی و مهندسی مشاوره ای می باشد.

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *