قطعه چینی

قطعه ی چینی

قطعه ی چینیReviewed by Digiadmin on Sep 11Rating:

فرض کنید شما سفارش ساخت یک قطعه دادید و یا قصد دارید خودتان این قطعه را تولید کنید آیا استفاده از قطعات چینی موجب کاهش کیفیت خواهد شد؟

جواب این سوال چندان هم واضح نیست. واقعیت آن است که گاهی لازم نیست قطعه مورد استفاده شما تمام ویژگی های یک قطعه اصیل اروپایی را داشته باشد. مهم برآورده شدن انتظار شما از قطعه است بنابراین ممکن است به قطعه ی چینی به عنوان یک گزینه ارزان قیمت توجه کنید. اما باید توجه کنید که قطعات چینی نیز می توانند اصالت داشته باشند و یا به شدت بی دقت تولید شده باشند. گاهی قطعه ی مورد نظر فاقط کاتالوگ و راهنماست. این قطعه حتی توی خود چین هم از اصالت برخورد دار نیست. بنابراین نباید انتظار داشته باشید دستگاهی که ساخته می شود کیفیت بالایی داشته باشد.

گاهی این قطعات حتی اعداد استاندارد را هم رعایت نمی کنند و باعث می شوند شما موقع ساخت نیز دچار دردسر شوید. یکی از افتخارات دیجی قطعه این است که بر اساس نیاز شما قطعات با کیفیت و با اصالت و با قیمت مناسب پیشنهاد می کند. ساخت دستگاه یا قطعه یا هر وسیله ای بنا به سفارش؛ نیاز به انبوهی از تجربه و علم دارد و دیجی قطعه بر پایه کادر با تجربه و کاردان خود بهترین گزینه ها را پیشنهاد خواهد کرد.

 

سفارش و ساخت دستگاه صنعتی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *