پرینتر سه بعدی

ساخت قطعات صنعتی با استفاده از چاپگرهای سه بعدی

ساخت قطعات صنعتی با استفاده از چاپگرهای سه بعدیReviewed by Digiadmin on Jul 25Rating:

چاپگر های سه بعدی دستگاه هایی هستند که با استفاده از آنها می توانید از عکس هایی که در کامپیوتر خود دارید نمونه سه بعدی واقعی بسازید. تکنولوژی استفاده شده در پرینترهای سه بعدی جدید این امکان را به استفاده کنندگان می دهد که از ماده های کامپوزیتی در طراحی های خود به ویژه طراحی های صنعتی برای چاپ بصورت سه بعدی استفاده کند. یکی از کاربردهای چاپگرهای سه بعدی ساخت قطعات صنعتی است که طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا پیدا کرد.  

پرینت سه بعدی

تکنولوژی استفاده شده در پرینترهای سه بعدی جدید این امکان را به استفاده کنندگان می دهد که از ماده های کامپوزیتی در طراحی های خود برای چاپ بصورت سه بعدی استفاده کنند. پرینتر سه بعدی می تواند طرح های کامپیوتری شما را به صورت یک نمونه واقعی با دقت بسیار بالا پرینت کند. پرینترهای سه بعدی فناوری است که با سرعت زیاد در حال پیشرفت است و می تواندطرح های کامپیوتری را بصورت اشیا سه بعدی چاپ کند. چاپ طرح های سه بعدی در پرینتر سه بعدی می تواند کاربردهای فراوانی داشته باشد و به عنوان راه حلی نوین برای ساخت قطعه یا قطعاتی است که بدلیل پیچیدگی های فراوان نمی توان این نو قطعات را استفاده از روش های مرسوم ساخت

photo_2017-07-18_14-45-35

امروزه مدلسازی سه بعدی در رشته های گوناگونی همچون قطعه سازی، معماری، طراحی صنعتی، روباتیک، صنایع هوافضا و…رایج است

 

 

تولیدات صنعتی بر پایه طراحی قطعات استوار می باشد. این امر نیاز به بررسی دقیق نمونه قیل از تولید می باشد، که پرینتر های سه بعدی کمک شایانی در این زمینه به تولید کنندگان می کند. با استفاده از پرینت سه بعدی می توان سفارش‌ها سریع ساخت قطعات را با تمام جزئیات بررسی و نواقص را رفع کرد. گروه صنعتی دیجی قطعه (شرکت قطعه سازان شبکه ایرانیان) با به کارگیری تخصص و تجربه خود مده ارائه خدمات طراحی و ساخت به کمک پرینترهای سه بعدی است.

گروه صنعتی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *