41CuCG7l9OL._SX349_BO1,204,203,200_

هندبوک طراحی و ساخت مواد پلاستیکی

هندبوک طراحی و ساخت مواد پلاستیکیReviewed by Digiadmin on Feb 28Rating:

کتابی که در اینجا قصد معرفی آنرا داریم کتابی معروف در زمینه طراحی و ساخت مواد پلاستیکی است. از آنجایی که مواد پلاستیکی در دهه های اخیر کاربردهای فرتوانی یافته اند مهندسین با تسلط بر این زمینه می توانند ایده های جدید و کاربردهای زیادی خلق کنند

کتاب plastics design handbook اثر برادران روستائو کتابی شناخته شده در طراح و ساخت مواد پلاستیکی است که به عنوان یک هندبوک و مرجع اساسی برای طراحی و ساخت قطعات پلاستیکی به شمار می رود.

این کتاب هم برای افرادی که آشنایی زیادی به پلاستیک ها و موارد مصرف آنها ندارند توصیه می شود همچنین برای مهندسان و طراحانی که با این زمینه آشنا هستند می تواند به عنوان یک منبع و مرجع به شمار برود و علاوه بر این در فصول مختلف این کتاب روش های نوینی که در طراحی و ساخت قطعات پلاستیکی به کار می رود آورده شده است. امروزه با گذشت یک قرن از معرفی اولین محصولات پلاستیکی باز هم شاهد آن هستیم که استفاده از این مواد شگفت انگیز هر روزه رو به گسترش است و از اسباب بازی ها گرفته تا پیشرفته ترین و حساس ترین قطعات مهندسی در هواپیماها و فضا پیماها و در طراحی و ساخت دستگاه های صنعتی، نیمه صنعتی و آزمایشگاهی از این مواد بهره می برند. پلاستیک ها حتی در بدترین شرایط محیطی نیز می توانند بدون تغییر ساختار دام زیادی داشته باشند و کاربردهای زیادی از این متریال در دریاها، محیط های خورنده و اسیدی و در دماهای متفاوت از دماهای زیر صفر تا دماهای نسبتا بالا (حداکثر تا ۳۷۰ درجه سانیگراد) وجود دارد.

 

در ادامه می توانید این کتاب را دانلود کنید و از آن استفاده کنید

لینک دانلود

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *