222481-653-0
,

فونداسیون، شاسی، اسکلت سازه یا هر چیز دیگر!!!

فونداسیون، شاسی، اسکلت سازه یا هر چیز دیگر!!!Reviewed by Digiadmin on Sep 4Rating:

یک سوال مهم! درباره‌ی شاسی یا فونداسیون یا اسکلت سازه چی میدونید؟

یک مساله ی مهم در طراحی و ساخت یک دستگاه یک وسیله یک تجهیز؛ داشتن سازه ی نگهدارنده ی مناسبه. وقتی تجهیزات به خاطر صلب نبودن سازه از جای خودشون خارج میشن هر کدوم ممکنه از کارایییشون کم بشه یا ایجاد مشکل کنند. برای همین هم همیشه یه اسکلت فلزی توی کار لازم میشه.

نکته مهم توی طراحی سازه؛ طراحی بهینه اونه. همیشه میشه یه سازه صلب داشت اما تاوان این صلبیت چیه؟ وزن زیاد؟ ججم زیاد؟ قیمت بالا؟

قدیم رایج بود که سازه ی خودرو ها خیلی محکم بودند و حتی یک تیر فولادی سر تاسر سازه ی اون جوش میدادند و به مرور زمان متوجه شدند که این کار اطمینان بیش از حده!! بله گاهی بیش از اندازه محتاط شدن تاوان زیادی داره. تفاوت یک مهندس با یک فرد با مهارت اینه که مهندس اندازه ها رو میدونه و میدونه که از چی چقدر باید استفاده کنه و نتیجه اش قابل قبول و بهینه میشه. جدا از همه ی این ها نیازه که ظرفیت هر سازه به طور جداگانه اندازه گیری بشه و این کار هم نیاز به دانش و تجربه زیاد داره. افتخار دیجی قطعه اینه که از مختصصان با تجربه و با دانشی استفاده می کنه که میتونند طراحی بهینه و مفید انجام بدن و موقع تولید از حداکثر امتیازات بهره بگیرند تا شما به هدف خودتون برسید. مهم این نیست که شما قصد دارید یک هواپیما بسازید یا یک کمد مناسب انبار داری یا یک ابزار؛ مهم اینه که دیجی قطعه هزینه؛ کیفیت و قابلیت اطمینان رو به طور همزمان در نظر میگیره تا در مقابل سفارش انلاین شما برای طراحی و ساخت یک وسیله یا هر چیز دیگه ای محصول مفید و با افتخاری رو به شما تحویل بده.

 

سفارش و ساخت دستگاه صنعتی

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *